Sayu píše...

Velikonoční prázdniny

23. dubna 2014 v 11:08 | Sayu
Ahojte...


Možná jste si povšimli menší, vlastně žádné aktivity během Velikonočních prázdnin. Důvod je prostý, a tím je čas. Ve středu jsme měli ve škole zkrácenou výuku, takže jsem stíhala autobus v půl jedné k přítelovi, kde jsem strávila celé prázdniny. Achjo, až si říkám, proč ty prázdniny nemůžou být delší ? Byli naprosto parádní. Hlavně jsem ráda, když můžu trávit čas s přítelem, usínat vedle něj a probouzet se tím nejkrásnějším způsobem - polibkem.

Nemoc, aneb vždycky v ten nejnevhodnější čas...

27. března 2014 v 13:48 | Sayu
Ahojte...

Taky jste vždycky nemocní v tu nejnevhodnější dobu ? Celý víkend mi bylo dobře, v neděli večer pak dorazím na intr a v pondělí ráno je ze mě chodící zombie. Myslela jsem, že umřu. Měla jsem horečku, bolelo mě břicho a neskutečně se točila hlava. Takže jsem jela domu - vychovatelka měla zas kecy, proč jezdím na intr, když jsem nemocná a nemohla pochopit, že mi ještě v neděli bylo dobře. Každopádně jsem si našla na Idosu spoj a jela domu. I když mě to neskuteně štvalo, protože se tento týden psalo spousty testů.

Random Photos | 10.3. 2014

10. března 2014 v 15:59 | Sayu
Ahojte...


Jak přežíváte? Mě právě začaly jarní prázdniny, a tak si je i naplno užívám. Hlavně jsem tedy ráda, že je budu trávit s přítelem, který si jarní prázky o trošku prodloužil. V sobotu jsme byli na horách v Alpách (přesněji Schladming Planai), kde jsem si zase parádně zasnowboardovala :) V neděli jsme pak jeli k přítelovi do Hradce, kde budeme celý týden. Budu mu ještě pomáhat totiž s fotkami jeho školy k maturitní práci.

A co nového? Školy mám až nad hlavu. Jsem ráda, že jsou prázdniny, i když se už nemůžu dočkat léta, kdy konečně budu mít zasloužené volno. Jinak se ani nic nového neděje. Mám novou nálepku a obal na ntb, který mi konečně přišel z Ebay. Tady jsou různé random fotky za uplynulou dobu. Enjoy it ! :-)

Hi..I'm alive ! | PhotoDiary

3. března 2014 v 20:29 | Sayu
Ahojte....


Poslední dobou jsem se moc na blog nepřispívala, a to z jednoho prostého důvodu - nebyl čas. Minulý týden jsme ve škole psali každý den minimálně jednu písemku, a jelikož jsem si řekla, že tohle pololetí máknu a chci mít z většiny předmětů jedničku, tak je to pak poněkud s časem složité. Navíc jsem měla a stále zčásti mám lehké zdravotní potíže se zády. Hrozně mě bolí, takže sezení/ležení pro mě v některých polohách znamená bolest.

Každopádně se snažím nějak přežívat. Příští týden mě konečně čekají jarní prázdniny, na které se neskutečně těším, protože je celé budu trávit s přítelem. V sobotu navíc pojedeme na jeden den lyžovat do Rakouska, tak se neskutečně těším. Na snowboardu jsem nebyla od Vánoc a už mám menší absťák :D

Novinky ze života Sayu... | PhotoDiary

22. února 2014 v 13:09 | Sayu
Ahojte...

Jak se máte? Já byla celý týden bez kabelu k mobilu, takže tím pádem i odříznutá od blogu, jelikož články bez fotek mě přidávat nebaví. Chvilku jsem zvažovala, že napíšu článek a použiji starší fotky, ale to jsem nakonec zavrhla. Nicméně teď jsem tady a podělím se s vámi o novinky, které se v mém životě za tento týden udály....


Sayu píše... | 15.2.2014

15. února 2014 v 11:52 | Sayu
Ahojte...


Tak jak jste oslavili Valentýna ? :) My jsme s přítelem usoudili, že to řešit nějak nebudem. Vyznat lásku si přece můžeme každý den a ne jenom jeden den v roce. Takže jsme si říkali, že si radši zahrajem nějakou gamesu na PC. Nakonec jsme se ale k hraní ani nedostali, jelikož jsem v týdnu měla narozeniny, takže jsme to s mojí rodinou oslavovali. Narozeniny jsem měla ve středu, bylo mi 18let. Stále si na to číslo ale nemůžu zvyknout, nemůžu si zvyknout na to slovní spojení, aneb teď jsem plnoletá. Je to hrozně zvláštní, přijde mi to jako nedávno, když mi bylo patnáct a teď najednou ty tři roky strašně rychle utekly. Abych pravdu řekla, zatím se moc na těch 18let necítím, i když si říkám, že bych si přála, kdyby mi tak 18let bylo věčně:)

Jinak plány na víkend jsou vcelku jasné - valení se v posteli, hraní PC her a sledování hokeje :3. I když zítra bych se měla nejspíš zase podívat na nějaké učení do školy, protože mě čeká hromada testů příští týden.

Vysvědčení, aneb díkybohu za pololetní prázdniny

30. ledna 2014 v 11:05 | Sayu
Ahojte…
Půl roku se přehouplo, jako voda a je tu pololetní vysvědčení. Upřímně mi ten půl rok, jako celek utekl strašlivě rychle. Možná také proto, že jsem konečně na škole, která mě opravdu baví. Sice se zde naleznou předměty typu; matematika, chemie - které nesnáším a moc mi nejdou, ale tak naštěstí tyto předměty nejsou celé čtyři roky.


Vysvědčení u mě tedy dopadlo dobře. Třídní nám ho dávala již včera, protože někteří (jako například já) mají už dneska volno. Probíhá totiž jen dopolední vyučování a odpolední odpadá - jaké štěstí, že já mám čtvrtky dopoledne volné, ale i tak je vyučování zkráceno, kvůli lidem, kteří jsou z jiných částí republiky. A jaké mám tedy vysvědčení? Převážně jedničky a dvojky, i když se vyskytují i trojky (sice jen tři, ale i tak mě štvou a chci je v dalším pololetí opravit). Ráda bych, kdyby se mi podařilo ukočírovat známky na jedničky/dvojky a vylepšit průměr, abych dostala snížené školné.

 
 

Reklama