Sayu - Fotogalerie

Skeleton Image | Fotogalerie

29. dubna 2014 v 8:19 | Sayu
Ahojte...

Také máte tak rádi, když máte chvilku pro sebe, vezmete si pár líčidel a zkoušíte různé variace? Máte zkleslé myšlenky a chcete je nějak vybít ve formě fotografiií? Tak asi takto nějak vznikli tyto fotky. Nebojte, nejsem nějak smutná - vlastně spíš naopak.

Ztracená v myšlenkách, ve svém světe ukrytá. Baví mě snít, i když to svět nechápe, že je mi lépe. Svět je krutý, nosíte růžové brýle ? Já ne...Fotogalerie | Prague

26. dubna 2014 v 22:58 | Sayu
Ahojte...

O Velikonočních prázdninách jsme byli s přítelem na takovém jednodenním výletu v Praze. Jak jsem již psala - a slíbila - přidávám pořízené fotografie. Snad se budou líbit ! :-)

Telč | Fotogalerie

16. dubna 2014 v 21:01 | Sayu
Ahojte...

V pátek jsme si s přítelem udělali takový malý a hlavně nečekaný výlet do Telče. Abych věci uvedla na pravou míru, proč nečakaný? Byl pátek a přítel mě vyzvedával z intru v Jihlavě. Měli jsme jet k nám do Tábora, ale na nějaké odbočce za Jihlavou jsme špatně odbočili. Po chvíli nám bylo jasné, že jedeme špatně, mysleli jsme, že jedeme ale jen delší cestou a hledání místa, kde vlastně jsme, jsme nevěnovali příliš pozornost. Až asi po 20 minutách se přítel rozhodl kouknout na mobilní navigaci, kde jsme zjistili, že jedeme naprosto špatně a jsme asi 5km od Telče. Nakonec jsme usoudili, že když už jsme tak blízko a Telč je krásné městečko s nádherným náměstím, že si uděláme menší výlet. Měla jsem sebou zrcadlovku, takže můžete mrknout na některé fotografie ! :-)


Malé jarní focení | Fotogalerie

14. dubna 2014 v 9:00 | Sayu
Ahojte...

Přináším vám pár fotografií, kdy však nestojím jako vždy za objektivem nýbrž před. V sobotu jsme se šli s přítelem projít se psem a já čistou náhodou vzala sebou zrcadlovku, že nafotím pár fotek přírody. Nakonec se ale foťáku chopil přítel a nafotil mi pár fotek. Musím říct, že se mu fotky velice povedli, i když jsem ho furt naváděla, jak fotit a tak :D

Takže tady máte pár jarních fotografiíí...

Fotogalerie | Večerní Fotografie

13. března 2014 v 17:49 | Sayu
Dnes jsem si pro vás připravila několik takových večernícíh, procházkových fotek, které jsem od začátku roka stihla vyfotografovat. Některé z nich jsem měla zveřejněné již na svém předchozím osobním blogu, a tak je možné, že je někteří z vás už viděli. Některé fotografie však dávám naprosto nové a doufám, že se vám zalíbí. Fotografie jsou od sebe celkem odlišné, hlavně postupným se připozdíváním se a tak úbytkem světla. Avšak i tak mi každá fotka přijde určitým způsobem zajímavá...


Fotogalerie | Tvar & Linie

5. února 2014 v 20:48 | Sayu
Ahoj
Již na podzim jsme ve škole dostali zadání k fotkám, které máme do předmětu fotografie fotit. Jedno z prvních témat, které bylo tuším na listopad, bylo téma Tvar a Linie. S tématem jsem se celkem slušně poprala a nafotila několik fotek. Z úkolu jsem nakonec dostala jedničku.

Fotky jsou focené zrcadlovkou Nikon D5100 s objektivem 16-85mm. Jelikož do školy fotky nesmíme upravovat, je upraven u některých pouze jas a velikost (aby šly nahrát na blog.cz)


 
 

Reklama