Recenze na kosmetiku

Syoss černá barva na vlasy | Recenze

27. dubna 2014 v 19:18 | Sayu
V pátek jsme se s přítelem stavovali v DM drogerii, s tím, že si konečně koupím blond barvu a nabarvím si vlasy. Zamířila jsem tedy k barvám na vlasy. Jako naschvál měli všechny barvy zlevněné - kromě blond barvy a na mě se začaly drápat pochybnosti, zdali si dát vážně tu blond. A začalo rozhodování - "mám si dát blond anebo červenou?" ptala jsem se přítele, který jen zavrtěl hlavou, že s tím mi vážně neporadí. Nakonec jsem sáhla po černé a zamířila k pokladně - Aneb, když se nemůžete vybrat mezi dvěma věcmi, vezměte si tu třetí :D

Avon barva na vlasy (Advance Techniques) Recenze

13. února 2014 v 21:04 | Kristý
Právě jsem udělala opravdu velký nákup u firmy Avon, takže teď už zbývá jen všechno vyzkoušet a zkritizovat. Mezi prvními jsem vyzkoušela jejich barvu na vlasy a tak přispívám se svojí zkušeností a dalším barevným článkem. :)
Cena: 136,-
Obsah balení:
Péče před barvením (15ml)
1 tuba barvícího krému (48ml)
1 vyvíječ (70ml)
1 záverečná maska (20ml)
1 Návod k použití a pár rukavic
Zvolila jsem odtín 5.65 mahagonovou červenou.

Brazilský keratin Cocochoco- moje zkušenost

2. února 2014 v 22:27 | Kristý
Vlasy a já spolu vedeme jeden dlouhej nekonečnej příběh. Barvení, clip-iny, stříhání žiletkou, zesvětlování a 4 roky každodenního žehlení zanechají svoje. Takže se jedná o příběh celkem dramatický a tragický. Už jsem toho ale měla dost, a rozhodla proto o léčbu metodou brazilského keratinu. Přesněji o léčbu keratinem z tohoto serveru - http://cocochoco.cz/
Text prodejce:
COCOCHOCO Brazilský Keratin je moderní proces na ošetření vlasů, který udělá Vaše vlasy rovné, hladké a dodá jim lesklý vzhled. Léčba je založena na Keratinu (hlavní protein kůže, vlasů a nehtů).
Keratin je přírodní látka, která dává Vašim vlasům možnost vrátit se do své původní zdravé, lesklé, hladké podoby.
COCOCHOCO Brazilský Keratin narovná vlasy, aniž by se změnila jejich struktura. Léčba může být aplikován na všechny typy vlasů, na přírodní a i na chemicky ošetřené vlasy (barvené apod.). Aplikační proces trvá kdekoliv od 1,5 - 3 hodiny v závislosti na délce a tloušťce vlasů.

Kosmetika Avéne

29. ledna 2014 v 16:48 | Kristý
Moje pleť je jakou většiny pubertálních holek plná pupínků, černých teček, se sklony k akné. Po mnoha experimentech s drogérkovou kosmetikou jsem si řekla dost, a rozhodla se zainvestovat do něčeho víc luxusního. Celý rok jsem používala kosmetiku značky Bioderma, zvláště jejich micerálku, ale po čase jsem měla chuť zkusit něco jiného. Paní v lékárně mi doporučila tuto kosmetiku Avéne, která má kořeny ve Francii a obsahuje termální vodu avéne. Její účinky jsou zklidňující a protizánětlivé, vhodné pro alergickou i citlivou pokožku. Sice jsem se koupě obávala, jelikož značka není natolik známá, ale risk je přeci jen někdy zisk. Používám produkty měsíc a výsledky vám popíšu následovně.

Avéne Cleanance Eau Nettoyante čistící voda

Množství- 400 ml
Cena- 470,-
Balení je velmi obyčejné, nijak neurazí, ale ani nenadchne, uzávěr funkční, klasické otvírání jako u ostatních micerálek. Voda má nevtíravou jemnou svěží vůni, která mi nic nepřipomíná. Sám obsah je průhledný, ale lahvička je modrá pro dodání zajímavého efektu. Neobsahuje alkohol. Přesto však pleť zbaví přebytečného mazu, a to velice jemným způsobem. Odlíčí sice make-up i řasenku, ale takové pleťové mléko se mi zdá na odličování mnohem vhodnější a hlavně účinější. S micerálkou musím obličej vždy hrozně drhnout a tato není výjimkou.
Užívám ji asi měsíc, a je to příjemná změna po biodermě. Zdá se mi o stupeň lepší. Pleť mám o poznání hezčí, ale je faktem, že výsledek jsem pořádně viděla právě až po těch 3 týdnech. Nebála bych se výrobek někomu doporučit.

Avéne ceanance emulsion- seberegulační emulze

Množství- 40ml
Cena- 360,-
Emulze je balena v tubovém balení, které mi vyhovuje, že se nikam nemusí namášet prsty. Možná až na to, že nemám moc přehled, kolik jí zbývá. Nanáší se večer či ráno na vyčištěnou pleť. Slibuje zmatnění, a to splňuje. I když s velkým leskem jsem nikdy moc problémy neměla. Vůně je odlišná od micerálky, ale každopádně do nosu nepraští a zachovává si svoji lehkou svěžest.
Pěkně doplňuje čistící vodu, možná by ani samotná nemusela být nejhorší. Nicméně zmatní hezky, ale zdá se mi, že maličko vysušuje, a to mi nevyhovuje.
 
 

Reklama