Kristý - Fotogalerie

DIRTY storm.

5. března 2014 v 13:01 | Kristý
Takové to blbnutí s líčením. Bez tématu, jen mě to prostě baví. Nakonec jsem tomu hodila název špinavá bouře (No jo, na znění v angličtině to fakt nemá). Jednou, možná, někdy, třeba... Třeba budu lepší. Možná budu mít tu možnost rozvinout se do vyšších levelů. Make-up je pro mě způsob umění, ne pouhá vizáž. Ačkoliv nejsem profík, co si budeme nalhávat :D. Opět se pokusím líčení a fotografie samotné podpořit a okomentovat. Nelamte si hlavu s tím, že některý texty nepochopíte, některé prostě smysl ani nemají. Šlo mi jen o ty slovní spojení :). Nechci vám předávat jen holé fotografie líčení, chci aby to mělo hloubku. Protože povrch je to stejný jako slupka od banánu. Pěkně žlutá, ale stejně ji nikdo nežere.

Nenávistný výraz,
šepot chladných rán,
černá šmouha a obraz,
hejna černých vrán.


Nicneříkajíc dotyk víly,
oprýskaný na nechteh lak,
tepající modré žíly,
ztracený templářův znak.


Plakala rosa, plakal celý svět,
běhala ve zlatě, ale bosá,
nemáme jí co závidět.

Vzali jí křídla, aby nemohla uletět,
co ještě víc povědět.
Špinavá jak bouřka sama,
nese květiny do neznáma.

Pláču, protože nebe je modré.

23. února 2014 v 21:23 | Kristý

Hledej krásu v ošlivém, hledej víru v beznadějném, najdi sílu ve slabinách, objev v konci začátek, mír a lásku tam, kde by to druzí nečekali a potom se teprve ukáže, jak silný doopravdy jsi. Rozdávej radost a optimismus, kterého je na světě tak málo. A možná pochopíš, že síla není ve vzteku a násilí, ale v lásce. Neboť zlý člověk nikdy nemůže být šťastný. To jací jsme, jak jednáme i to jak nejednáme ovlivňuje naše okolí, který se umí kurevsky pomstit.


Věř v sebe, protože naše možnosti jsou nekonečné. Bůh neurčuje hranice, to my samy. Věř v ostatní, protože i oni někdy spadnou a budou pochybovat a tebe budou potřebovat. Život nabízí mnohem víc, než si dokážeme představit. Je to jako bychom byli zavření v parku a mysleli si, že park je celej náš svět a celej život. Koukáme pořád na ten stejnej zelenej strom, chodíme po těch stejnejch cestách, na všechno nahlížíme pořád z toho stejnýho úhlu. Žijeme svůj jeden velkej stereotyp. Ale svět je přece mnohem víc než park. Věci se nemění jak chceme, může se změnit akorát náš úhel pohledu a to je mnohdy ta největší změna. Važ si každého okamžiku a každý rány od života (a že jich bylo, je a bude), protože jedině tak se staneš skutečně silným.

Téměr jarní fotky 2014

21. února 2014 v 16:33 | Kristý
Toto jsem já. Kristý. A jsem takto spokojená. Přidávám nějaké své nové fotky, které jsme nafotily s kamarádkou o jarních práznidnách :) Bylo to velmi rychlý focení jen tak pro zábavu. Myslím, že už jsem dost velká na to abych přežila všechnu vaši kritiku :D Takže jen do toho. :)
 
 

Reklama