Duben 2014

Skeleton Image | Fotogalerie

29. dubna 2014 v 8:19 | Sayu |  Sayu - Fotogalerie
Ahojte...

Také máte tak rádi, když máte chvilku pro sebe, vezmete si pár líčidel a zkoušíte různé variace? Máte zkleslé myšlenky a chcete je nějak vybít ve formě fotografiií? Tak asi takto nějak vznikli tyto fotky. Nebojte, nejsem nějak smutná - vlastně spíš naopak.

Ztracená v myšlenkách, ve svém světe ukrytá. Baví mě snít, i když to svět nechápe, že je mi lépe. Svět je krutý, nosíte růžové brýle ? Já ne...
Do you like chess ? | Fotogalerie

28. dubna 2014 v 13:26 | Sayu
Ahojte...

Já vím, že vás poslední dobou zásobím především fotografiemi - a lepší to zřejmě nebude. Focení je moje závislost a když mám po ruce svou zrcadlovku, tak se dokáži zabavit i na několik hodin.Syoss černá barva na vlasy | Recenze

27. dubna 2014 v 19:18 | Sayu |  Recenze na kosmetiku
V pátek jsme se s přítelem stavovali v DM drogerii, s tím, že si konečně koupím blond barvu a nabarvím si vlasy. Zamířila jsem tedy k barvám na vlasy. Jako naschvál měli všechny barvy zlevněné - kromě blond barvy a na mě se začaly drápat pochybnosti, zdali si dát vážně tu blond. A začalo rozhodování - "mám si dát blond anebo červenou?" ptala jsem se přítele, který jen zavrtěl hlavou, že s tím mi vážně neporadí. Nakonec jsem sáhla po černé a zamířila k pokladně - Aneb, když se nemůžete vybrat mezi dvěma věcmi, vezměte si tu třetí :D


Fotogalerie | Prague

26. dubna 2014 v 22:58 | Sayu |  Sayu - Fotogalerie
Ahojte...

O Velikonočních prázdninách jsme byli s přítelem na takovém jednodenním výletu v Praze. Jak jsem již psala - a slíbila - přidávám pořízené fotografie. Snad se budou líbit ! :-)


Velikonoční prázdniny

23. dubna 2014 v 11:08 | Sayu |  Sayu píše...
Ahojte...


Možná jste si povšimli menší, vlastně žádné aktivity během Velikonočních prázdnin. Důvod je prostý, a tím je čas. Ve středu jsme měli ve škole zkrácenou výuku, takže jsem stíhala autobus v půl jedné k přítelovi, kde jsem strávila celé prázdniny. Achjo, až si říkám, proč ty prázdniny nemůžou být delší ? Byli naprosto parádní. Hlavně jsem ráda, když můžu trávit čas s přítelem, usínat vedle něj a probouzet se tím nejkrásnějším způsobem - polibkem.


Telč | Fotogalerie

16. dubna 2014 v 21:01 | Sayu |  Sayu - Fotogalerie
Ahojte...

V pátek jsme si s přítelem udělali takový malý a hlavně nečekaný výlet do Telče. Abych věci uvedla na pravou míru, proč nečakaný? Byl pátek a přítel mě vyzvedával z intru v Jihlavě. Měli jsme jet k nám do Tábora, ale na nějaké odbočce za Jihlavou jsme špatně odbočili. Po chvíli nám bylo jasné, že jedeme špatně, mysleli jsme, že jedeme ale jen delší cestou a hledání místa, kde vlastně jsme, jsme nevěnovali příliš pozornost. Až asi po 20 minutách se přítel rozhodl kouknout na mobilní navigaci, kde jsme zjistili, že jedeme naprosto špatně a jsme asi 5km od Telče. Nakonec jsme usoudili, že když už jsme tak blízko a Telč je krásné městečko s nádherným náměstím, že si uděláme menší výlet. Měla jsem sebou zrcadlovku, takže můžete mrknout na některé fotografie ! :-)Malé jarní focení | Fotogalerie

14. dubna 2014 v 9:00 | Sayu |  Sayu - Fotogalerie
Ahojte...

Přináším vám pár fotografií, kdy však nestojím jako vždy za objektivem nýbrž před. V sobotu jsme se šli s přítelem projít se psem a já čistou náhodou vzala sebou zrcadlovku, že nafotím pár fotek přírody. Nakonec se ale foťáku chopil přítel a nafotil mi pár fotek. Musím říct, že se mu fotky velice povedli, i když jsem ho furt naváděla, jak fotit a tak :D

Takže tady máte pár jarních fotografiíí...


Krátké vlasy, hot or not?

12. dubna 2014 v 21:50 | Kristý |  Články na téma
Vlasy, vlasy ano, a zase vlasy. Dokáží udělat s člověkem divy, pozvednout, či naopak úplně shodit. Rostou pomalu, rychle se ničí (nemluvím o malém procentu šťastlivců, které se to netýká) a jsou naším nekonečným dilematem. Jakou barvu zvolit? Patka nebo ofinka? Rovné nebo kudrnaté? A tak dál.
A co krátké vlasy u žen? Tzv. faux pas nebo snad hrdá koruna? To už ponechám na vkusu každém z nás. Můj názor je, že krátké vlasy na ženě jsou krásné, pokud je umí nosit. Upřímně leckdy slečnám sednou více jak ty dlouhé. Záleží na volbě střihu. U krátkých vlasů je více upozorněno na obličej, jsou zvýrazněné oči a rysy. Zde se vyplatí vše zvýraznit. Krátké vlasy pro mě představují sebevědomí, svobodu, osobitost, hravost... Drobné slečky mi připomínají roztomilé elfky, krátké kudrliny zase čertíky (rošťandy :D), vyholené místa sebou nesou nezapřitelný nádech rebelství nebo třeba punku. Zkrátka můžete s nimi vypadat jakkoliv jim dovolíte :) Musíte holt uznat, že mají něco do sebe.
A tak přikládám i některé své fotky, jak novější (Teď mám mikádo po ramena) tak i z doby kdy jsem se byla čerstvě ostříhaná (Vzady jsem měla vlasy na kluka a předek delší)
Myslím, že se jich holky dost v této době bojí (Naopak v minulém století byly zcela běžné), že třeba příjdou o svůj sex-apeal, nebude jim to slušet, budou vypadat jako kluk... Nesouhlasím. Ženskost se přece neměří podle délky vlasů. Stačí zvolit správný střih a zbytek doplňků. Oblečení a make-up dělá své. A ani si nemyslím, že existuje dívka, které by vyloženě neslušely. Ono totiž záleží na péči, které jim dáváte. Obě má své pro a proti, ale tak nějak převažují rozhodně ty krátké.

Malý blogový dotazníček

10. dubna 2014 v 20:08 | Sayu
Ahojte...

Dneska jsem asi desetkrát naladila hlavní stránku blog.cz, pevně rozhodnutá k napsaní článku. Mám poslední dobou spousty nápadů, ale zajímal by mě právě vás názor, které bych měla realizovat, které na blogu chcete. Koukala jsem se, které články se řadí k těm komentovanějším ale je to jak na houpačce - někdy více, někdy méně.

A tak mě napadl nápad udělat takový menší dotazníček, za kterých bych byla velice ráda, kdybyste brali na vědomí a poctivě ho vyplnili. Budu vám za to opravdu vděčná!

Moje Tvorba | Srdce Klauna

8. dubna 2014 v 20:11 | Sayu |  Sayu a její tvorba...
Ahojky...

Před několika týdny jsme dostali na VYPkách úkol. Byl to jeden z mála úkolů, který mě opravdu bavil a do práce jsem se ani nemusela nutit, i když mi v mnoha chvílích přišel nekonečný. Zadání bylo prosté - vybrat si jednu z našich oblíbených písní, porozumět textu a poté to přenést na papír. Dlouho jsem váhala jakou písničku zvolím. Mám jich oblíbených opravdu neskutečně moc, ale nakonec jsem se rozhodla pro Srdce Klauna od jihočeského interpreta Coca Jamba.

Myslím, že na tento song lze vymyslet spousta obrázků. Bylo pro mě celkem těžké vybrat nějaké ty podměty a převést je na papír, protože mě napadlo snad tisíc nápadů na kresby. S prací jsem nakonec tak zpoloviny spokojená, jelikož nebarevné se mi to zamlouvala líp - ale tak to mám vždycky ! :D