Březen 2014

Nemoc, aneb vždycky v ten nejnevhodnější čas...

27. března 2014 v 13:48 | Sayu |  Sayu píše...
Ahojte...

Taky jste vždycky nemocní v tu nejnevhodnější dobu ? Celý víkend mi bylo dobře, v neděli večer pak dorazím na intr a v pondělí ráno je ze mě chodící zombie. Myslela jsem, že umřu. Měla jsem horečku, bolelo mě břicho a neskutečně se točila hlava. Takže jsem jela domu - vychovatelka měla zas kecy, proč jezdím na intr, když jsem nemocná a nemohla pochopit, že mi ještě v neděli bylo dobře. Každopádně jsem si našla na Idosu spoj a jela domu. I když mě to neskuteně štvalo, protože se tento týden psalo spousty testů.


Vintage rámeček s fotkami

24. března 2014 v 9:50 | Kristý |  DIY
Čaute :)
Určitě máte spoustu oblíbených obrázků, nebo fotek se vzpomínkami, které si rádi připomínáte. S přáteli, rodinou, z výletů, akcí... Je škoda je schovávat někde ve složce počítače, tak proč je nápaditě a originálně nevystavit v interiéru? :) Aneb, jak jednoduše vystavit fotky...

Potřebujeme:
Starý rám od obrazu, nebo nepoužívanou nástěnku
Přírodní provázek
Hřebíčky, špendlíky, přináčky nebo drátek
Fotografie
Malé kolíčky nebo kancelářské sponky

Fotogalerie | Člověk/Lidé

22. března 2014 v 13:55 | Sayu
Ahojte...

Přináším vám další "kolekci" fotek, tentokrát na téma člověk. Zaměřila jsem se hlavně na focení v obchoďáku, kam jsem si vzala stativ a zkoušela focení na delší expoziční časy. Chvilku trvalo, než jsem všechno vyladila, ale jsem ráda, že jsem si zase osvojila novou zkušenost.

By the way... pohledy ostatních lidí, když fotíte v obchoďáku se stativem, k nezaplacení ;DPíchnutí uší doma

19. března 2014 v 9:59 | Kristý |  DIY

Je to teprve včera, kdy jsem se rozhodla ozbodit si ouško o dalších pár dírek. Vždycky jsem chtěla víc dírek, jen mi v tom bránila odvaha, nebo se mi nechtělo, mamka by byla extra proti. Byla jsem velice líná si kvůli jedné díře navíc někam zajít, a ještě za to platit. Ale šel čas, já jsem starší, mamka povolnější v těchto věcech a mě jen tak spontánně napadlo proč proč vlastně ne. Následoval telefonát kámošce a do pár hodin jsem měla ozdobené ouška. Nic těžkého :)

New In | 14.3.2014

14. března 2014 v 18:49 | Sayu |  Inspiruj se...
Ahojte...

Nedávno jsem byla na menších nákupech nějakého toho nové oblečení, a tak jsem se rozhodla se s vámi podělit o své úlovky z obchodů, a třeba někoho inspiruji k navštívení nějakého toho obchoďáku :-) Oblečení jsem si kupovala, když jsem byla u přítele v Hradci.

Dlouhý svetřík - Terranova | Tílko se síťkou na zádech - Terranova


Fotogalerie | Večerní Fotografie

13. března 2014 v 17:49 | Sayu |  Sayu - Fotogalerie
Dnes jsem si pro vás připravila několik takových večernícíh, procházkových fotek, které jsem od začátku roka stihla vyfotografovat. Některé z nich jsem měla zveřejněné již na svém předchozím osobním blogu, a tak je možné, že je někteří z vás už viděli. Některé fotografie však dávám naprosto nové a doufám, že se vám zalíbí. Fotografie jsou od sebe celkem odlišné, hlavně postupným se připozdíváním se a tak úbytkem světla. Avšak i tak mi každá fotka přijde určitým způsobem zajímavá...DIY - Zombie Kitty Tílko

11. března 2014 v 23:35 | Sayu |  DIY
Ahojte...

Dnes jsem si pro vás připravila návod na rychlé vylepšení čistého tílka či trička. Jedná se DIY, které jsem dělala zhruba před rokem a uváděla ho již i na svůj předchozí osobní blog, takže je možné, že pro některé to nebude zas taková novinka. Každopádně budu ráda za každého človíčka, kterému tohle DIY pomůže a třeba i napíše nějaký kladný komentář....Random Photos | 10.3. 2014

10. března 2014 v 15:59 | Sayu |  Sayu píše...
Ahojte...


Jak přežíváte? Mě právě začaly jarní prázdniny, a tak si je i naplno užívám. Hlavně jsem tedy ráda, že je budu trávit s přítelem, který si jarní prázky o trošku prodloužil. V sobotu jsme byli na horách v Alpách (přesněji Schladming Planai), kde jsem si zase parádně zasnowboardovala :) V neděli jsme pak jeli k přítelovi do Hradce, kde budeme celý týden. Budu mu ještě pomáhat totiž s fotkami jeho školy k maturitní práci.

A co nového? Školy mám až nad hlavu. Jsem ráda, že jsou prázdniny, i když se už nemůžu dočkat léta, kdy konečně budu mít zasloužené volno. Jinak se ani nic nového neděje. Mám novou nálepku a obal na ntb, který mi konečně přišel z Ebay. Tady jsou různé random fotky za uplynulou dobu. Enjoy it ! :-)


DIRTY storm.

5. března 2014 v 13:01 | Kristý |  Kristý - Fotogalerie
Takové to blbnutí s líčením. Bez tématu, jen mě to prostě baví. Nakonec jsem tomu hodila název špinavá bouře (No jo, na znění v angličtině to fakt nemá). Jednou, možná, někdy, třeba... Třeba budu lepší. Možná budu mít tu možnost rozvinout se do vyšších levelů. Make-up je pro mě způsob umění, ne pouhá vizáž. Ačkoliv nejsem profík, co si budeme nalhávat :D. Opět se pokusím líčení a fotografie samotné podpořit a okomentovat. Nelamte si hlavu s tím, že některý texty nepochopíte, některé prostě smysl ani nemají. Šlo mi jen o ty slovní spojení :). Nechci vám předávat jen holé fotografie líčení, chci aby to mělo hloubku. Protože povrch je to stejný jako slupka od banánu. Pěkně žlutá, ale stejně ji nikdo nežere.

Nenávistný výraz,
šepot chladných rán,
černá šmouha a obraz,
hejna černých vrán.


Nicneříkajíc dotyk víly,
oprýskaný na nechteh lak,
tepající modré žíly,
ztracený templářův znak.


Plakala rosa, plakal celý svět,
běhala ve zlatě, ale bosá,
nemáme jí co závidět.

Vzali jí křídla, aby nemohla uletět,
co ještě víc povědět.
Špinavá jak bouřka sama,
nese květiny do neznáma.

Hi..I'm alive ! | PhotoDiary

3. března 2014 v 20:29 | Sayu |  Sayu píše...
Ahojte....


Poslední dobou jsem se moc na blog nepřispívala, a to z jednoho prostého důvodu - nebyl čas. Minulý týden jsme ve škole psali každý den minimálně jednu písemku, a jelikož jsem si řekla, že tohle pololetí máknu a chci mít z většiny předmětů jedničku, tak je to pak poněkud s časem složité. Navíc jsem měla a stále zčásti mám lehké zdravotní potíže se zády. Hrozně mě bolí, takže sezení/ležení pro mě v některých polohách znamená bolest.

Každopádně se snažím nějak přežívat. Příští týden mě konečně čekají jarní prázdniny, na které se neskutečně těším, protože je celé budu trávit s přítelem. V sobotu navíc pojedeme na jeden den lyžovat do Rakouska, tak se neskutečně těším. Na snowboardu jsem nebyla od Vánoc a už mám menší absťák :D