Únor 2014

Pláču, protože nebe je modré.

23. února 2014 v 21:23 | Kristý |  Kristý - Fotogalerie

Hledej krásu v ošlivém, hledej víru v beznadějném, najdi sílu ve slabinách, objev v konci začátek, mír a lásku tam, kde by to druzí nečekali a potom se teprve ukáže, jak silný doopravdy jsi. Rozdávej radost a optimismus, kterého je na světě tak málo. A možná pochopíš, že síla není ve vzteku a násilí, ale v lásce. Neboť zlý člověk nikdy nemůže být šťastný. To jací jsme, jak jednáme i to jak nejednáme ovlivňuje naše okolí, který se umí kurevsky pomstit.


Věř v sebe, protože naše možnosti jsou nekonečné. Bůh neurčuje hranice, to my samy. Věř v ostatní, protože i oni někdy spadnou a budou pochybovat a tebe budou potřebovat. Život nabízí mnohem víc, než si dokážeme představit. Je to jako bychom byli zavření v parku a mysleli si, že park je celej náš svět a celej život. Koukáme pořád na ten stejnej zelenej strom, chodíme po těch stejnejch cestách, na všechno nahlížíme pořád z toho stejnýho úhlu. Žijeme svůj jeden velkej stereotyp. Ale svět je přece mnohem víc než park. Věci se nemění jak chceme, může se změnit akorát náš úhel pohledu a to je mnohdy ta největší změna. Važ si každého okamžiku a každý rány od života (a že jich bylo, je a bude), protože jedině tak se staneš skutečně silným.

Novinky ze života Sayu... | PhotoDiary

22. února 2014 v 13:09 | Sayu |  Sayu píše...
Ahojte...

Jak se máte? Já byla celý týden bez kabelu k mobilu, takže tím pádem i odříznutá od blogu, jelikož články bez fotek mě přidávat nebaví. Chvilku jsem zvažovala, že napíšu článek a použiji starší fotky, ale to jsem nakonec zavrhla. Nicméně teď jsem tady a podělím se s vámi o novinky, které se v mém životě za tento týden udály....Téměr jarní fotky 2014

21. února 2014 v 16:33 | Kristý |  Kristý - Fotogalerie
Toto jsem já. Kristý. A jsem takto spokojená. Přidávám nějaké své nové fotky, které jsme nafotily s kamarádkou o jarních práznidnách :) Bylo to velmi rychlý focení jen tak pro zábavu. Myslím, že už jsem dost velká na to abych přežila všechnu vaši kritiku :D Takže jen do toho. :)

Nákupy Primark 2014

16. února 2014 v 23:17 | Kristý |  Kristý píše...
Předpokládám, že všichni už slyšeli o nevídané slávě obchodu Primarku, který je nám nejblíž v sousedním Rakousku. Moje kamarádka a nová spolužačka se tam vydala s rodinou na nákupy již po druhé, a já tentokrát měla to štěstí se k nim přisrat a udělat si pěknej odreagovací den :) Plnej nákupů, utrácení peněz a zakončenej v "Lá". Co víc si přát. Básnila o Primarku celou cestu v autě.
Nejdřív se ale podělím o zážitek z rakouských WC. Po jejich návštěvě a celkově když jsem se po nákupáku rozhlížela, jsem se cítila jak sedlák ve městě (A to podotýkám, že jsem pyšná brňačka!) Tak čisté, samosplachovací, a jako správná češka přidávám, že ještě ke všemu zadarmo! :D. Následovala dvouhodinová návštěva Primarku. Zklamaná jsem rozhodně nebyla. A mít víc € vykoupila bych tam snad všechno. Ale s omezeným rozpočtem jsem se musela bohužel toho spoustu zbavit :(. Nakonec jsem si odvezla samé černobílé věci :D Nevím proč. Jsem z toho však nadšená! Sháněla jsem podobný věcičky už dlouho, ale pořád jsem se nějak vyhýbala koupi. Ale tady nebylo na dlouhé rozmýšlení čas, protože Primark se plnil rychlostí blesku a brzo nebylo k hnutí. Více jak polovina češi samozřejmě. I tak jsem si nákup tady strašně užila, a být v Česku nenakupovala bych snad nikde jinde a doufám, že se ke své rakouské sousedy zase brzy navštívím.

Sayu píše... | 15.2.2014

15. února 2014 v 11:52 | Sayu |  Sayu píše...
Ahojte...


Tak jak jste oslavili Valentýna ? :) My jsme s přítelem usoudili, že to řešit nějak nebudem. Vyznat lásku si přece můžeme každý den a ne jenom jeden den v roce. Takže jsme si říkali, že si radši zahrajem nějakou gamesu na PC. Nakonec jsme se ale k hraní ani nedostali, jelikož jsem v týdnu měla narozeniny, takže jsme to s mojí rodinou oslavovali. Narozeniny jsem měla ve středu, bylo mi 18let. Stále si na to číslo ale nemůžu zvyknout, nemůžu si zvyknout na to slovní spojení, aneb teď jsem plnoletá. Je to hrozně zvláštní, přijde mi to jako nedávno, když mi bylo patnáct a teď najednou ty tři roky strašně rychle utekly. Abych pravdu řekla, zatím se moc na těch 18let necítím, i když si říkám, že bych si přála, kdyby mi tak 18let bylo věčně:)

Jinak plány na víkend jsou vcelku jasné - valení se v posteli, hraní PC her a sledování hokeje :3. I když zítra bych se měla nejspíš zase podívat na nějaké učení do školy, protože mě čeká hromada testů příští týden.


Avon barva na vlasy (Advance Techniques) Recenze

13. února 2014 v 21:04 | Kristý |  Recenze na kosmetiku
Právě jsem udělala opravdu velký nákup u firmy Avon, takže teď už zbývá jen všechno vyzkoušet a zkritizovat. Mezi prvními jsem vyzkoušela jejich barvu na vlasy a tak přispívám se svojí zkušeností a dalším barevným článkem. :)
Cena: 136,-
Obsah balení:
Péče před barvením (15ml)
1 tuba barvícího krému (48ml)
1 vyvíječ (70ml)
1 záverečná maska (20ml)
1 Návod k použití a pár rukavic
Zvolila jsem odtín 5.65 mahagonovou červenou.

Nevýhody barev na vlasy II. - Růžová a jiné nezvyklé barvy

11. února 2014 v 22:21 | Sayu |  Kosmetické rady a tipy
Jelikož byl o tento článek v podstatě zájem, přináším vám tedy pokračování. V tomto článku se zaměřeným na barvy typu růžová, modrá, fialová a další, které v běžné drogerce jako je DM drogerie neseženete. Zaměřím se především na růžovou barvu, s kterou mám asi největší zkušenosti.FOTO-DIY: Zrcátko do pudru !

10. února 2014 v 10:28 | Sayu |  DIY
Ahojte...


Již na svém přechozím blogu jsem zveřejňovala DIY článek, kde jsem popisovala, jak umístnit zrcátko do pudru ve které zrcátko chybí. Jak jistě víte, když nanášíte pudr - musíte poté zkontrolovat, zda-li je pudr nanesen rovnoměrně a na potřebná místa. Některé pudry však zrcátko postrádají a mají pouze průhlené víčko. Jak pak tento problém vyřešit ?


Fotogalerie | Tvar & Linie

5. února 2014 v 20:48 | Sayu |  Sayu - Fotogalerie
Ahoj
Již na podzim jsme ve škole dostali zadání k fotkám, které máme do předmětu fotografie fotit. Jedno z prvních témat, které bylo tuším na listopad, bylo téma Tvar a Linie. S tématem jsem se celkem slušně poprala a nafotila několik fotek. Z úkolu jsem nakonec dostala jedničku.

Fotky jsou focené zrcadlovkou Nikon D5100 s objektivem 16-85mm. Jelikož do školy fotky nesmíme upravovat, je upraven u některých pouze jas a velikost (aby šly nahrát na blog.cz)Pohoda, klid a mír

4. února 2014 v 22:27 | Kristý |  Kristý a její tvorba...
Jen tak se posadit,
sluchátka nasadit,
jen zavřít oči,
slyšet, jak ticho mlčí.

A tak si pustím hudbu,
do kafe lžičku cukru,
nevnímám vás, neřeším,
nic než hudbu neslyším.

Okolo mě krásný klid,
třpytivý slunce svit,
sametový vzduch,
žádný denní ruch.

Cítím v sobě už jen mír,
klid a žádnej splín,
vztek, tudy cesta nevede,
nádech, brát věci s nadhledem.

Kdo jsme a proč jsme tady,
nevíme si s tím rady,
jednou to možná pochopíme,
až se navždy rozloučíme.

Z okna do mrazu foukat dým,
cítit pohodu, klid a mír,
v rohu pokoje síť pavoučí,
užívej, dokud se ještě neloučíš.